MENY
search
Du er her: Om oss / Tilsette

Tilsette hos Rekneskap Høydalsvik AS


 Sentralbord: 700 49 000


Geir Høydalsvik




Geir Høydalsvik - dagleg leiar


Telefon dir:  70 04 90 11 eller 900 49 019

E-post: geir.hoydalsvik@rekne.no



Elisabet Henanger




Elisabet Henanger Aarflot - aut. rekneskapsførar


Telefon dir:  70 04 90 13

E-post: elisabet.henanger.aarflot@rekne.no



Margrete Foldal Yksnøy




Margrete Foldal Yksnøy - rekneskapsmedarbeidar


Telefon dir:  70 04 90 15

E-post: margrete.foldal.yksnoy@rekne.no



Per Inge Liadal




Per Inge Liadal - rekneskapsmedarbeidar


Telefon dir:  70 04 90 14

E-post: per.inge.liadal@rekne.no



Anne Karin Kvistad




Anne Karin Kvistad - rekneskapsmedarbeidar


Telefon dir:  70 04 90 18

E-post: anne.karin.kvistad@rekne.no



Kristina Leite




Kristina Leite - aut. rekneskapsførar


Telefon dir:  70 04 90 05

E-post: kristina.leite@rekne.no



Stine Lystad




Stine Lystad - aut. rekneskapsførar


Telefon dir:  70 04 90 08

E-post: stine.lystad@rekne.no



Marita Barstad




Marita Barstad - aut. rekneskapsførar


Telefon dir:  70 04 90 03

E-post: marita.barstad@rekne.no



Martin Øye Barstad




Martin Øye Barstad - aut. rekneskapsførar


Telefon dir:  70 04 90 07

E-post: martin.barstad@rekne.no





Christer Eikrem - rekneskapsmedarbeidar

Telefon dir:  70 04 90 09

E-post: christer.eikrem@rekne.no



Klikk her for utskriftsvennleg versjonKlikk her for utskriftsvennleg versjon